Jaké zkušenosti najdete na internetu

Zdroj: www.plasticka-chirurgie.info

"Dr. Justan je velice lidsky lekar, na nic si nehraje, zadne povysenecke jednani k pacientovi. A k jeho praci - ze sve zkusenonosti perfektni, predcilo me ocekavani. Dost lekaru by se mohlo od Dr. Justana ucit jak zachazet s pacienty..."

"Jsem 5 měsíců po augmentaci prsou. Pro operaci jsem se rozhodla v poměrně "hodně zralém" věku - 53 let. Veškeré pocity, počínaje vstupní konzultací, vyšetření, přijetí k zákroku, operace, pooperační péče... jsou naprosto 100%. I když období po operaci bylo bolestivé - stálo to za to. Až půjdu podruhé, půjdu zase k MUDr. Justanovi, protože tohohle chlapa jeho práce baví. Nikdy jsem podobný přístup a péči nezažila. Co mi nedala příroda, vytvořil MUDr. Justan. Zbavila jsem se komplexů a cítím se konečně jako normální ženská. Díky, Pane doktore."

"Jsem týden po operaci rekonstrukce obou prsou na MOU v Brně, kterou provedl pan MUDr.Justan a MUDr.Coufal,Ph.D. Tímto Vám chci poděkovat, že mohu opět fungovat jako žena. Suprová práce, symetrické a jizvy se nádherně hojí. Tím také vzkazuji všem ženám po rakovině prsou, aby se nebály podstoupit rekonstrukci přímo na MOU v Brně."

"Doporučuji pana doktora Justana pro jeho lidský, ale hlavně nenadřazený přístup před operací i při samotném provedení zákroku, kde nemáte pocit, že jste jen materiál, ale žena. Více takových doktorů! Byla to moje třetí liposukce, takže mám co srovnávat. Přeji panu doktorovi hodně spokojených pacientů."

"U pána doktora Justana som bola na zväčšení poprsia. Teraz sú to 4 mesiace a sú úžasné ako moje po mojej skúsenosti tam pôjde známa ktorá si ich musí dať (rok po operácií iným chirurgom) opraviť lebo sa jej škaredo zdeformovali. Som nadšená aj z prístupu doktora Justana aj celej Surgal Clinic. Doporučujem kde môžem. platila som 57 tis. čo je skvelá cena za to čo som dostala. Určite sa vidíme o 2 mesiace na kontrole. Všetko je v najlepšom poriadku, a volať som mohla pri každej (umňa aj nepatrnej a neoprávnenej) maličkosti. Netrpela som žiadnou bolesťou, žiadne modriny, a na jazvičky ešte stále používam Dermatix - už teraz takmer nie sú vidieť a v lete to bude dokonalé :) Veľmi pekne Vám ďakujem pán doktor Ivan Justa ako aj celej Surgal Clinic P.S. Najlepšia klinika na akej som ležala, a to som si ich už pár vystriedla."

Zdroj: www.znamylekar.cz

"U pana doktora jsem podstoupila liposukci boku. Musím říct, že už od první konzultace jsem byla z pana doktora nadšená. Je velmi zkušený, milý, mladý, sympatický a hlavně vtipný. Důležité je, že má dost zkušeností a moje operace proběhla bez problému a s výsledkem jsem velmi spokojená. Už jsem s panem doktorem domluvená na další operaci. Líbí se mi, že Vás do ničeho nenutí a byl by nejraději, kdybyste na operaci nešli a raději zhubli přirozeně :) Cením si toho, že mu nejde jen o peníze a navrhne vám i jiné varianty jak vaší situaci řešit. Velmi doporučuji !!! Věřím, že jsou i ostatní doktoři dobrý, ale já bych už jinam nešla."

"pred tydnem me pan doktor operoval na MOU v brne, rekonstrukce obou prsou po kompletni mastektomii, timto bych mu chtela podekovat za suprovy vykon, symetricky stejne a nadherna jizva, ktera se velmi dobre hoji....dekuji"

"Měsíc zpátky, jsem byla u pana Justana na plastice nosu. Také bych mu chtěla poděkovat za skvěle odvedenou práci. Jsem konečně spokojená se svým malým nosem, vypadá, tak jak jsem vždycky chtěla ;). Opravdu skvělý plastik, je vidět, že ho práce s lidmi baví a jde to vidět ;). Mohu jen doporučit."

Zdroj: www.surgalclinic-plastika.cz

"Dobrý den, asi před 3 týdny sem byla na Vaší klinice na augmentaci prsou u dr. Justana. Operace dopadla výborně, moc mu děkuji, ale především chci vyjádřit velký dík a obdiv pooperační péči.

Když jsem vstoupila do pokoje na oddělení S1 nestačila sem možná úžasem i zavřít ústa :o)) Úžasný pokoj, jak v nejluxusnějšího hotelu, nádherné vybavení a dokonalý servis. Nikdy sem nic takového nezažila, opravdu jsem si tam ty dva dny užila! Zdravotní sestry, asistent i pomocný personál, byl velmi sympatický a vždy usměvavý a příjemný, ještě teď na ně občas vzpomínám.

Moc moc jim děkuji za péči a pokud budu v budoucnu chtít podstoupit nějaký další zákrok určitě se obrátím na Vaši kliniku a budu ji s čistým svědomím dále doporučovat."

Sjednejte si konzultaci Zašlete nám dotaz