PLASTICKÁ CHIRURGIE ESTETICKÁ CHIRURGIE ESTETICKÉ ZÁKROKY

Na naší klinice provádíme téměř celé spektrum výkonů plastické a estetické chirurgie. Plastická chirurgii zahrnuje výkony prováděné výlučně atestovanými plastickými chirurgy a patří mezi ně např. zvětšení prsů, modelace prsů, facelift, abdominoplastika apod.

Do skupiny estetické chirurgie řadíme výkony, které může provádět nejen plastický chirurg, ale i korektivní dermatolog nebo oční lékař, event. lékař i jiné atestace. Řadíme sem liposukci, operaci očních víček, lipotransfer apod.

Další skupinou výkonů jsou estetické zákroky, které často provádí i nelékařské profese nebo zdravotní sestry. Do této skupiny estetických zákroků řadíme např. depilace, odstranění hemangiomů laserem. K tomu, aby tento zákrok mohl být proveden někým jiný než lékařem, je nezbytné mít potřebné osvědčení. Není proto legální, pokud Vám Vaše kosmetička aplikuje např. botox.

V rámci plastické chirurgie provádíme i kombinované výkony jako jsou operace břicha – abdominoplastika – společně s operací prsů – např. modelace. Můžeme si to v indikovaných případech dovolit, jelikož naše klinika má 24hodinovou službu nejen lékaře
anesteziologa, ale zajišťujeme i nonstop chirurgický dohled. Navíc v případě nutnosti lze využít služeb Jednotky intenzivní péče. Tím se výrazně odlišujeme od všech ostatních soukromých plastických klinik a dovolujeme si tvrdit, že v naší republice není obdobné zařízení nabízející takový komfort a zároveň bezpečnost pro svoje pacienty. 

 

Náš tým udělá maximum, aby Vaše cesta za krásou proběhla hladce, bez stresu a bezpečně. Nebudete-li s čímkoliv spokojeni, neváhejte mi to napsat na můj osobní mail – info@justan.cz
Sjednejte si konzultaci Zašlete nám dotaz