Máme čistou cenovou politiku. Ceny, které prezentujeme jsou konečné. Pokud máme akční cenovou nabídku, pak je uváděná cena skutečná a za plnohodnotný výkon. Při probíhající akci se ceny výkonů snižují dle akčí nabídky a můžou se dostat až pod cenu "od". U každého výkonu uvádíme cenu "od - do" a tzv. "standardní cenu", pokud je jednoznačně stanovená. Cena "od" je stanovena za nejjednodušší výkon, který je prováděn jen velmi výjmečně. Proto uvádíme cenu tzv. standardní. Tato cena je použita u 90% prováděných standardních plastických operací. Nikdy nemůžete dostat cenu vyšší, než je cena uvedená "do".

Cena vždy zahrnuje předoperační vyšetření, u výkonů v celkovém umrtvení pak i hospitalizaci, narkózu, kompresivní prádlo, pooperační kontroly, u operací vyžadujících implantáty ( zvětšení prsou, testikulární implantáty atd.) je cena včetně těchto implantátů . Není třeba dalších výdajů navíc. Ceny jsou "all inclusive".

Veškeré ceny jsou aktuální na webu  www.justan.cz

Plastická chirurgie

 • Plastika horních očních víček od 9500 do 18900 Kč
  ( standardní cena je 14000kč za kompletní výkon )
 • Plastika dolních očních víček od 10900 Kč do 19900Kč
  ( standardní cena je 16000kč za kompletní výkon )
 • Plastika dolních víček přes spojivku - 23900 Kč
 • Plastika horních i dolních víček od 21900 Kč do 32900Kč
  ( standardní cena je 28000kč za kompletní výkon v místním umrtvení )
 • Plastika horních i dolních víček v celkové narkóze - 32900Kč
 • Výplně horních víček kyselinou hyaluronovou nebo lipofilling horních víček dle množství použitého materiálu od 5000kč do 25000Kč
 • Výplně dolních víček kyselinou hyaluronovou nebo výplň pomocí vlastního tuku do oblasti dolních víček od 5000Kč do 30000Kč
 • Xantelesmata víček dle velikosti a rozsahu od 9000Kč do 23000Kč.

Zvětšení prsou - augmentace 

zvětšení prsou, augmentace je cena včetně silikonových implantátů, hospitalizace, narkozy, 1 podprsenky a předoperačního vyšetření. Výsledná cena je tedy maximum, co za operaci zaplatíte. Rozdíly v ceně nejvíce ovlivňuje použitý typ prsního implantátu. Kulatý prsní implantát bývá nejlevnější. Kapkovité prsní implantáty a anatomické prsní implantáty jsou dražší. Stejně tak je dražší, pokud je silikonový prsní implantát potažen speciálním povrchem z polyuretanu, který zabrání posunu implantátu. Nákladné jsou rovněž odlehčené prsní implantáty značky B-lite. Nejdražším prsním implantátem je pak prsní implantát B-lite s polyuretanovým povrchem. 

Na naší klinice používáme převážně implantáty Mentor. Na přání klientek nabízíme i odlehčené prsní implantáty B-lite. U některých typů operací pak doporučujeme použití polyuretanového povrchu, který mají prsní implantáty značky Polytech. 

Standardní ceník prsních implantátů Mentor all inclusive:

 • kulatý implantát Mentor  - 77900 Kč
 • anatomický implantát Mentor  -  89900Kč

Od velikosti prsního implantátu Mentor 500ml se cena zvyšuje o 10000Kč

Standardní ceník prsních implantátů B-lite all inclusive:

 • kulatý implantát B-lite  - 99900 Kč
 • anatomický implantát B-lite  -  109900Kč

Od velikosti prsního implantátu B-lite 700ml se cena zvyšuje o 10000Kč

Modelace prsou, breast uplift 

modelace prsou záleží na typu operace, jejím rozsahu, na velikosti a poklesu prsou apod. Proto neuvádíme standardní ceny, které jsou vždy stanoveny až po osobní konzutlaci. Pro jednoduchost se dá modelace prsů rozdělit dle typu výsledné jizvy. Pokud je výsledná jizva jen kolem bradavky ( tvar kruhu ), pak s velkou pravděpodobností jde o malou modelaci prsou. Když se přidá ještě jizva od bradavky do podprsní rýhy ( tvar lízatka ), označujeme modelaci prsou jako střední. Pokud je třeba úprava i ve vlastní podprsní rýze ( tvar kotvy ), pak se jedná o velkou modelaci prsou.

Cena, kterou Vám stanovím při konzultaci, už zahrnuje vše potřebné k bezproblémovému průběhu zákroku. V ceně je předoperační vyšetření, operace. hospitalizace, narkoza, 1 kompresivní podprsenka.

 • malá modelace prsou        -  43900 Kč
 • střední modelace prsou    -  54900 Kč
 • velké modelace prsou        -  64900 Kč

Zmenšení prsou, breast reduction

Na většině klinik je jen jedna položka pro zmenšení prsou. Přitom se během operace odstraní třeba jen 100g. Takový výkon se přece nemůže vyrovnat zmenšení prsou, při kterém se jen z jednoho prsu zredukuje třeba 2000g tkáně. Proto nabízíme tři cenové úrovně pro redukci prsů, dle předpokládaného úbytku prsní žlázy. Přesná cena je stanovena až po osobní konzultaci.

 • zmenšení do 100g      - 64900 Kč
 • zmenšení do 500g      - 69900 Kč
 • zmenšení nad 500g    - 74900 Kč

Ač se to zdá paradoxní, tak je v některých případech nejlepší řešením odstranění části prsní žlázy a současné doplnění objemu pomocí prsního implantátu, který dodá objem tam, kam ho ani pomocí modelace nejsme schopni dostat. V případě zvětšení prsou s modelací se pak cena skládá z vlastního zvětšení a k tomu se připočítává modelace prsu nebo redukce prsu. Více informací najdete v sekci Operace prsou - modelace s implantátem

Liposukce v místním umrtvení

liposukce máme velmi jednoduché cenové schéma. U tumescentní liposukcí v místním umrtvení jsou 3 cenové hladiny podle počtu a velikosti odsávaných oblastí. U nás neexistují žádné příplatky za použití tumescentního roztoku nebo za cokoliv jiného.

 

 • Malá oblast - 15000Kč
  - liposukce brady, liposukce kolen apod.
 • Střední oblast - 22000Kč
  - liposukce paží, liposukce prsou, liposukce lýtek apod.
 • Velká oblast - 30000Kč
  - liposukce břicha, liposukce boků, liposukce zevních stehen, liposukce vnitřních stehen, liposukce zad apod.

Liposukce v celkové narkoze

liposukce máme velmi jednoduché cenové schéma. U  liposukce v celkové narkóze pak 5 cenových hladin podle počtu a velikosti odsávaných oblastí. U nás neexistují žádné příplatky za použití tumescentního roztoku, za kompresivní prádlo ( u nás standardně v ceně zákroku ), narkozu, hospitalizaci nebo za cokoliv jiného.

Je jasné, že je rozdíl mezi odsátím člověka s BMI 50 a s BMI 20. Počítáme to tedy tak, že u větších klientů je cena jakoby o oblast větší. 

 • Jedna oblast, objemově malá - 35900
  - liposukce brady, liposukce kolen, liposukce břicha, liposukce boků, liposukce zevních stehen, liposukce vnitřních stehen ... 
 • 2 oblasti malé nebo 1 oblast velká - 47900Kč
  - většinou kombinace 2 oblastí např. liposukce břicha s liposukcí boků, liposukce zevních stehen s boky apod nebo větší liposukce jedné oblasti
 • 3 oblasti malé nebo 2 oblasti velké - 59900Kč
  - kombinace liposukcí více oblastí s velkým odsátým objemem
 • 4 oblasti malé nebo 3 oblasti velké - 71900Kč
  - kombinace liposukcí více oblastí s odsátým objemem přes 4000 ml
 • Maxi - 83900Kč
  - maximální liposukce většinou "celého" těla. Velmi výjmečně.

Abdominoplastika, miniabdominoplastika

 • Miniabdominoplastika od 29900 do 75900 Kč   
  - nejdražší varianta obsahuje i liposukci a zpevnění svaloviny břicha

Miniabdominoplastika je výkon, který lze provést i v místním umrtvení a ideální je kombinace s liposukcí spodního břicha. U miniabdominoplastiky je proto velké cenové rozpětí a cena 75900Kč obsahuje operaci včetně zpevnění svaloviny a liposukce celého břicha včetně boků v narkoze, v ceně je rovněž kompresivní prádlo, hospitalizace, předoperační vyšetření apod.

 

 • Abdominoplastika od 47900 do 96900 Kč
  - nejdražší varianta obsahuje i liposukci a zpevnění svaloviny břicha

Abdominoplastika je rovněž výkon, ke kterému se dá doplnit zpevnění svaloviny a liposukce břicha, liposukce boků apod. Rovněž zde je velké cenové rozpětí. V zásadě rozdělujeme zmenšení břicha na malou abdominoplastiku, střední abdominoplastiku a velkou abdominoplastiku.

 • malá abdominoplastika    -   47900 Kč
 • střední abdominoplastika -   56900 Kč
 • velká abdominoplastika   -    65900 Kč   

 

Při abdominoplastice je možná liposukce boků, liposukce břicha se provádí jen výjimečně. Zpevnění svaloviny rovněž není nutné vždy, záleží na předoperační konzultaci.

Liposukce jako samostatný výkon v oblasti břicha se může provádět v místním nebo celkovém umrtvení. Ceny příslušných zákroků najdete v sekci liposukce.

 • Liposukce - viz ceník liposukce

Plastika nosu

Termín operace nosu je souhrnem řady výkonů, které lze na nose provést. Proto je velmi těžké sebezhodnocení a zařazení se do určité cenové kategorie. Rozlišujeme operace nosu na tzv. tvrdém nose, operace nosu jen na tzv. měkkém nosu, často se k operacím nosu přidává i zákrok na nosní přepážce. Pak hovoříme o septorhinoplastice.

Zákrok na měkkém nosu lez provést jen v místním umrtvení. Ale i tak je pro pacienta poměrně nekomfortní. Proto upřednostňujeme celkovou narkozu.

 • Plastika měkkého nosu od 20900 do 39900 Kč
 • Plastika tvrdého nosu od 44900 do 53900 Kč
 • Plastika zahrnující korekci septa s účastí ORL specialisty je o 12000 Kč dražší

plastiky nosu rozlišujeme tzv. otevřenou nebo zavřenou techniku, rovněž jestli je operace prováděna na nose, kde se neoperovalo nebo u klienta po již provedené plastice nosu. Také se cena zvyšuje při použití chrapavčitých štěpů nutných při rekonstrukci nosu.

Botulotoxin 

Na naší klinice nerozpočítáváme množství látky aplikované do jednotlivých oblastí. Stejně tak neřešíme jakékoliv doplatky, pokud botulotoxin nenasedne řádně a je nutný tzv. dopich do 3 týdnů od aplikace.

Řídíme se jednoduchým schématem. Máme 3 základní oblasti - mezi obočím, čelo, kolem očí. Pokud si necháte aplikovat jen jednu libovolnou z nich, cena je za 1 oblast. Pokud si necháte všechny 3 oblasti, pak je cena 9000Kč. Tím botulotoxin neomezujeme jen na výše vypsané oblasti. Provádíme aplikaci i proti pocení jak v podpažních oblastech, tak i na dlaních. Rovněž je možné botulotoxin použít k úpravě stařeckého krku.

 • jedna oblast    -   4000 Kč  
 • dvě oblasti      -    3000 Kč
 • tři oblasti         -    2000 Kč

Lipolýza 

Lipolýza neboli rozpuštění tuku se provádí nejčastějí na oblast podbradku, ale je ji možno použít i na jiné oblasti s tukovou vrstvou a na tvarování postavy. Cena je dle množství spotřebovaného materiály.

 • cena lipolýzy podbradku je 3000Kč

Plasmaterapie 

Plasmalift, plasmaterapie nebo taky omlazení vlastní krví se provádí na oblast dekoltu, hřbetu rukou, krku, ale zejména na oblasti kolem očí. Cena se stanovuje dle množství plasmy.

 • cena plasmaterapie kolem očí je 5000Kč

Výplně pomocí kyseliny hyaluronové

Na vyplnění vrásek a omlazení obličeje používáme výplně na bázi kyseliny hyaluronové. Jedná se o vstřebatelné výplně, jejichž životnost se pohybuje dle hustoty zasíťování od několika měsíců do cca roku.

 • Cena 1ml výplně je 7000 Kč
 • orientačně
  - zvětšení rtu 7000Kč
  - nosoretní vráska 7000Kč
  - komplet midfacelift 21000Kč
 • cena se může navýšit při dopichu o množství aplikované výplně 0,1ml stojí 1000Kč

Výplně pomocí vlastního tuku

K vyplnění vrásek je rovněž možno použít "vlastní" materiál. Cena vyplnění vrásek vlastním tukem se stanovuje individuálně při osobní konzultaci. Vlastní tuk lze rovněž použít i na vyplnění vlastních prsou.

 • standardní cena pro vyplnění základních lokalit na obličeji je 15000 Kč 
 • prsa - standardní cena je 70000 Kč a zahrnuje odběr tuku a aplikaci tuku do prsů
 • ostatní oblasti dle množství tuku

 

Ceník plastických operací Brno
Sjednejte si konzultaci Zašlete nám dotaz