ZVĚTŠENÍ PRSOU - AUGMENTACE
POMOCÍ SILIKONOVÝCH IMPLANTÁTŮ

Nejčastější operací je zvětšení prsou pomocí gelových silikonových implantátů. Nedoporučujeme silikonové implantáty vyrobené v Číně nebo Koreji. Podporujeme kvalitní gelové silikonové implantáty evropských a amerických firem. Od kvalitních a levných implantátů značky Eurosilicon , až po velmi kvalitní silikonové implantáty značek Mentor či Natrelle. Každá z uvedených firem má jinou cenovou a garanční politiku. Aktuální stav se dozvíte při osobní konzultaci v naší ambulanci. Ceny se pohybují od cca 10000 Kč do 25000 Kč za jeden implantát v závislosti na jeho tvaru a struktuře. Tzv. kulaté silikonové implantáty, používané při plastických operacích, se pohybují na spodní cenové hranici, anatomické silikonové implantáty jsou naopak dražší, ale výsledky při jejich použití jsou téměř vždy lepší. Na naší klinice plastické a estetické chirurgie v Brně používáme 3 nejčastější přístupy pro vložení silikonového implantátu. Je tu buď z podprsní rýhy (tzv. inframamární přístup), což je cesta nejčastější a zároveň nejvhodnější i z pohledu budoucí péče o implantát, dále tzv. z axily, neboli z podpaží a poslední cestou je poloměsičitý řez kolem bradavky (tzv. periareolární přístup). Každá cesta má svoje přednosti i zápory.

MODELACE PRSOU - PEXE

Provádíme rovněž i modelace povislých prsou a to buď plastikou (pexe) nebo plastikou doplněnou o implantaci silikonového implantátu, který doplňuje prsní objem. Při výkonu bez implantátu je klientkou stanovena nová poloha bradavky a velikost poprsí a tu se snaží operatér docílit. Pokud by po modelaci scházel objem prsu k dosažení patřičné velikosti, je možno vložit gelový silikonový implantát, který potřebný objem prsu dodá.

ZMENŠENÍ PRSOU - REDUKCE

Na druhé straně poprsí dokážeme i zmenšit ( redukce prsou ). U extrémně velkých prsou je vždy dobrá konzultace a zvážení, zda-li by výkon nemohl být proveden ze zdravotních důvodů a tak zdravotní pojišťovnou. U prsou menších tato možnost není a plastika prsou je považována za estetický výkon, který pojišťovna neplatí.

JINÉ OPERACE PRSOU

Dále provádíme úpravu prsních dvorců, korekci vpáčených bradavek aj. Každá žena může mít krásně tvarované poprsí a my Vám k tomu pomůžeme. Ceny jednotlivých zákroků plastiky prsou naleznete v našem detailním ceníku.

Sjednejte si konzultaci Zašlete nám dotaz