OMEZENÍ PROVOZU

Milé klientky a klienti,

Vzhledem k nařízení vlády a celorepublikové karanténě jsme nuceni omezit náš program jen na akutní převazy již proběhlých operací. Ostatní výkony pokládáme za plánované, které lze odložit, proto nespadají do režimu vládou vyhlášeného.


Všem se Vám omlouváme za vzniklé potíže, ale zároveň věříme, že i Vy jste uvědomělými občany, kteří se podílejí na prevenci koronaviru.

Děkujeme za pochopení

MUDr. Ivan Justan, PhD

 

Informace - koronavirus

Vážené klientky a klienti,


aktuální situace se dotýká i našeho zařízení. Abychom zabezpečili co možná nejvyšší míru bezpečí pro Vás, ale rovněž pro nás, jsme nuceni po konzultaci s hygienickou stanicí omezit provoz našeho zařízení s účinností od 16.3. do odvolání. Naše klinika může i nadále poskytovat lékařskou péči, která není vyhlášením vlády omezena. Bohužel není možné poskytovat služby kosmetické.


Prosíme všechny klientky, které jsou objednány k nám na kosmetické ošetření, aby nás kontaktovaly a domluvily si náhradní termín.


Všechny lékařské a laserové ošetření zůstávají bez změny. Aby mohlo ošetření řádně proběhnout, pak je nutné dodržet všeobecné zásady.


- musíte se cítit zcela zdráva
- souhlasíte s ošetřením v nouzovém režimu
- nejste v karanténě
- nebyla a nejste ve styku s nemocným koronavirem
- nepřicestovala jste z rizikové země


děkujeme za pochopení

MUDr. Ivan Justan PhD

Sleva na implantáty B-lite

Vážené klientky,

na našem pracovišti si Vám dovoluji nabídnout odlehčené prsní implantáty B-Lite s 15% slevou pro všechny pacientky, které si při konzultaci k operaci zvolí tyto implantáty. Tato nabídka platí pro operace, které budou nasmlouvány v průběhu měsíce listopadu 2019 s tím, že samotný zákrok může proběhnout i později.


Věřím, že tuto nabídku uvítáte Vy a budete tedy moci ocenit všechny výhody, které jim lehkost implantátů B-Lite přináší. Především PŘIROZENÝ A DLOUHODOBĚ PŘEDVÍDATELNÝ VÝSLEDEK.

hezký den

prim.MUDr. Ivan Justan, PhD

Prsní silikonové odlehčené implantáty B-lite

Vážené klientky,

dnes vám přinášíme další skvělou zprávu.
Novinkou na naší klinice, kterou aktuálně nabízíme,  jsou odlehčené prsní implantáty B-lite. Hmotnost těchto implantátů je o 30% nižší, než hmotnost ostatních aktuálně dostupných implantátů na našem trhu.

Mezi největší výhody implantátů B-lite patří:


- přirozenější vzhled prsou po zákroku
- vysoká odolnost proti poškození v důsledku tlaku
- snížená hmostnost oproti klasickým implantátům
- drží velmi dobře tvar
- hypoalergenní materiál
- prakticky neomezená životnost

Cena zákroku s implantáty B-lite včetně předoperačního vyšetření, hospitalizace, kompresivní podprsenky a všech následných pooperačních vyšetření je pod 100 000,- Kč.

 

těšíme se na Vás

Akční nabídky, slevy, soutěže

Milé klientky a klienti, 

 

Hledáte-li nějakou akci, slevu nebo soutěž na našem webu, tak by Vám mohla uniknout. Ne vždy jsme schopni aktualizovat včas.

 

Prosím, sledujte náš facebook 

 

Děkujeme 

 

prim. MUDr. Ivan Justan, PhD

a tým kliniky

Implantáty Natrelle

Vážené klientky,

 

v souvislosti s aktuální situací a vyjádřením firmy Allergan, o pozastavení prodeje a dočasném stažení texturovaných implantátů Natrelle z EVROPSKÝCH trhu, bychom vás rádi informovali, že není třeba podléhat panice.

 

Implantáty nebyly staženy z trhu z toho důvodu, že by byly nekvalitní či jinak závadné. Firma Allergan nestihla včas zajistit prodloužení evropské certifikace kvality CE (ve lhůtě do konce prosince 2018). Z tohoto důvodu bylo firmě doporučeno dočasně texturované prsní implantáty a tkáňové expandéry stáhnout z trhu a pozastavit jejich prodej. Jakmile firma Allergan opět dosáhne prodloužení certifikátu, pak prodej znovu obnoví. Mělo by se pravděpodobně jednat o období několika měsíců.

 

Z tohoto důvodu tudíž není nutno implantáty měnit či odstranit.

 

Oficiální prohlášení firmy Allergan je následující:

"Jsme nuceni vás jménem společnosti Allergan upozornit na situaci, týkající se dostupnosti námi distribuovaných texturovaných prsních implantátů v České republice i v ostatních zemích EU.

Stažení prsních implantátů z truhu
S okamžitou platností společnost Allergan pozastavuje prodej svých texturovaných prsních implantátů a tkáňových expandérů a stahuje jejich zásoby z trhu. Toto rozhodnutí je následkem požadavku na stažení těchto výrobků ze strany francouzského regulačního orgánu Agence Nationale de Sécurité du Médicament (ANSM). Pozastavení prodeje vyplývá z uplynutí platnosti značky CE pro tyto výrobky.

Ačkoli firma Allergan nesouhlasí s požadavkem ANSM, plně s tímto úřadem spolupracuje.

Allergan stojí za bezpečností prsních implantátů
Společnost Allergan stojí za příznivým bezpečnostním profilem svých prsních implantátů. Žádost ANSM a tato následná akce nejsou založeny na žádných nových vědeckých poznatcích. Navíc ANSM nezjistila žádné bezprostřední riziko pro zdraví žen, které mají prsní implantáty s texturovaným povrchem.

CE značka pro hladké implantáty společnosti Allergan byla obnovena. Hladké implantáty Natrelle Inspira tedy nejsou tímto krokem ovlivněny a budou nadále k dispozici.

Bezpečnost pacientů je na prvním místě
Bezpečnost pacientů a kvalita výrobků jsou nejvyšší prioritou společnosti Allergan. Snažíme se přísně dodržovat všechny regulační požadavky, nejpřísnější vědecké důkazy a nejvyšší průmyslové standardy pro naše výrobky.

Je velmi důležité zdůraznit, že bezpečnostní profil texturovaných prsních implantátů společnosti Allergan je dobře znám a v žádném případě se v tuto chvíli nedoporučuje jejich chirurgické odstranění pouze na základě tohoto oznámení.

Společnost Allergan bere tuto situaci velmi vážně a je odhodlána poskytnout všem zúčastněným stranám včasnou aktualizaci informací, týkajících se této problematiky, ihned jakmile budou k dispozici.

Děkujeme za pochopení."

 

naleznete ho zde:

https://www.estheticon.cz/novinky/vyjadreni-spolecnosti-allergan-ke-stazeni-implantatu-natrelle-z-trhu

V současné době neexistuje žádný vědecký podklad nebo studie, která by tvrdila, že texturované implantáty značky Natrelle jsou závadné. Pokud by taková studie existovala, pak by tyto implantáty musely být staženy i z jiných trhů než evropských. Jedná se skutečně o  pouze administrativní záležitost.

Všem svým klientkám, i přes tuto zdánlivě stresující zprávu, přeji krásné svátky, protože se není čeho bát.

MUDr. Ivan Justan, PhD

botox day 12.1.2018

Milé klientky a klienti,

připravili jsme v roce 2018 několik novinek, mezi které bude patřit i "botox-day" . V tento den je 20% sleva na aplikaci botoxu a to kamkoliv si budete přát. Do podpaží proti pocení to bude stát jen 6400Kč a celý obličej ( mezi obočí, čelo, kolem očí ) je možno ošetřit s maximální dávkou jednotek za 6600Kč. To už stojí za zvážení. Prvním dnem vyhlašujeme 12.1.2018.

 

hezký den

MUDr. Ivan Justan, PhD

Vánoční omlazení obličeje se slevou 30%

Tento pátek 2.12. proběhne slevová akce - Vánoční omlazení obličeje - na kterou dáváme slevu 30%. Do akce zahrnujeme všechny injekční výplně obličeje, takže např. kompletní ošetření s výplní tváří bude stát 10.500kč, čili se slevou 4500Kč. Těšíme se na Vás.

Akce na silikonové implantáty

Akce - zvětšení prsů pomoc silikonových implantátů

Během měsíce března platí speciální slevová cena na augmentaci prsů. Cena je stanovena na 53490Kč a zahrnuje vše. V ceně je předoperační vyšetření, narkoza, hospitalizace a jedna kompresivní podprsenka. Objednat se na konzultaci můžete přes kontaktní formulář nebo přímo na adrese info@justan.cz . Těšíme se na Vás. 

Akce 1+1

Dne 10.února 2016 proběhne na naší klinice akční den na odstranění znamínek. Akce se jmenuje 1+1 a znamená, že každé další znamínko je ZDARMA. Za odstranění 6 znamínek tedy můžete ušetřit 2250kč.

1 2
Sjednejte si konzultaci Zašlete nám dotaz