Sleva na implantáty B-lite

Vážené klientky,

na našem pracovišti si Vám dovoluji nabídnout odlehčené prsní implantáty B-Lite s 15% slevou pro všechny pacientky, které si při konzultaci k operaci zvolí tyto implantáty. Tato nabídka platí pro operace, které budou nasmlouvány v průběhu měsíce listopadu 2019 s tím, že samotný zákrok může proběhnout i později.


Věřím, že tuto nabídku uvítáte Vy a budete tedy moci ocenit všechny výhody, které jim lehkost implantátů B-Lite přináší. Především PŘIROZENÝ A DLOUHODOBĚ PŘEDVÍDATELNÝ VÝSLEDEK.

hezký den

prim.MUDr. Ivan Justan, PhD

Prsní silikonové odlehčené implantáty B-lite

Vážené klientky,

dnes vám přinášíme další skvělou zprávu.
Novinkou na naší klinice, kterou aktuálně nabízíme,  jsou odlehčené prsní implantáty B-lite. Hmotnost těchto implantátů je o 30% nižší, než hmotnost ostatních aktuálně dostupných implantátů na našem trhu.

Mezi největší výhody implantátů B-lite patří:


- přirozenější vzhled prsou po zákroku
- vysoká odolnost proti poškození v důsledku tlaku
- snížená hmostnost oproti klasickým implantátům
- drží velmi dobře tvar
- hypoalergenní materiál
- prakticky neomezená životnost

Cena zákroku s implantáty B-lite včetně předoperačního vyšetření, hospitalizace, kompresivní podprsenky a všech následných pooperačních vyšetření je pod 100 000,- Kč.

 

těšíme se na Vás

Akční nabídky, slevy, soutěže

Milé klientky a klienti, 

 

Hledáte-li nějakou akci, slevu nebo soutěž na našem webu, tak by Vám mohla uniknout. Ne vždy jsme schopni aktualizovat včas.

 

Prosím, sledujte náš facebook 

 

Děkujeme 

 

prim. MUDr. Ivan Justan, PhD

a tým kliniky

Implantáty Natrelle

Vážené klientky,

 

v souvislosti s aktuální situací a vyjádřením firmy Allergan, o pozastavení prodeje a dočasném stažení texturovaných implantátů Natrelle z EVROPSKÝCH trhu, bychom vás rádi informovali, že není třeba podléhat panice.

 

Implantáty nebyly staženy z trhu z toho důvodu, že by byly nekvalitní či jinak závadné. Firma Allergan nestihla včas zajistit prodloužení evropské certifikace kvality CE (ve lhůtě do konce prosince 2018). Z tohoto důvodu bylo firmě doporučeno dočasně texturované prsní implantáty a tkáňové expandéry stáhnout z trhu a pozastavit jejich prodej. Jakmile firma Allergan opět dosáhne prodloužení certifikátu, pak prodej znovu obnoví. Mělo by se pravděpodobně jednat o období několika měsíců.

 

Z tohoto důvodu tudíž není nutno implantáty měnit či odstranit.

 

Oficiální prohlášení firmy Allergan je následující:

"Jsme nuceni vás jménem společnosti Allergan upozornit na situaci, týkající se dostupnosti námi distribuovaných texturovaných prsních implantátů v České republice i v ostatních zemích EU.

Stažení prsních implantátů z truhu
S okamžitou platností společnost Allergan pozastavuje prodej svých texturovaných prsních implantátů a tkáňových expandérů a stahuje jejich zásoby z trhu. Toto rozhodnutí je následkem požadavku na stažení těchto výrobků ze strany francouzského regulačního orgánu Agence Nationale de Sécurité du Médicament (ANSM). Pozastavení prodeje vyplývá z uplynutí platnosti značky CE pro tyto výrobky.

Ačkoli firma Allergan nesouhlasí s požadavkem ANSM, plně s tímto úřadem spolupracuje.

Allergan stojí za bezpečností prsních implantátů
Společnost Allergan stojí za příznivým bezpečnostním profilem svých prsních implantátů. Žádost ANSM a tato následná akce nejsou založeny na žádných nových vědeckých poznatcích. Navíc ANSM nezjistila žádné bezprostřední riziko pro zdraví žen, které mají prsní implantáty s texturovaným povrchem.

CE značka pro hladké implantáty společnosti Allergan byla obnovena. Hladké implantáty Natrelle Inspira tedy nejsou tímto krokem ovlivněny a budou nadále k dispozici.

Bezpečnost pacientů je na prvním místě
Bezpečnost pacientů a kvalita výrobků jsou nejvyšší prioritou společnosti Allergan. Snažíme se přísně dodržovat všechny regulační požadavky, nejpřísnější vědecké důkazy a nejvyšší průmyslové standardy pro naše výrobky.

Je velmi důležité zdůraznit, že bezpečnostní profil texturovaných prsních implantátů společnosti Allergan je dobře znám a v žádném případě se v tuto chvíli nedoporučuje jejich chirurgické odstranění pouze na základě tohoto oznámení.

Společnost Allergan bere tuto situaci velmi vážně a je odhodlána poskytnout všem zúčastněným stranám včasnou aktualizaci informací, týkajících se této problematiky, ihned jakmile budou k dispozici.

Děkujeme za pochopení."

 

naleznete ho zde:

https://www.estheticon.cz/novinky/vyjadreni-spolecnosti-allergan-ke-stazeni-implantatu-natrelle-z-trhu

V současné době neexistuje žádný vědecký podklad nebo studie, která by tvrdila, že texturované implantáty značky Natrelle jsou závadné. Pokud by taková studie existovala, pak by tyto implantáty musely být staženy i z jiných trhů než evropských. Jedná se skutečně o  pouze administrativní záležitost.

Všem svým klientkám, i přes tuto zdánlivě stresující zprávu, přeji krásné svátky, protože se není čeho bát.

MUDr. Ivan Justan, PhD

botox day 12.1.2018

Milé klientky a klienti,

připravili jsme v roce 2018 několik novinek, mezi které bude patřit i "botox-day" . V tento den je 20% sleva na aplikaci botoxu a to kamkoliv si budete přát. Do podpaží proti pocení to bude stát jen 6400Kč a celý obličej ( mezi obočí, čelo, kolem očí ) je možno ošetřit s maximální dávkou jednotek za 6600Kč. To už stojí za zvážení. Prvním dnem vyhlašujeme 12.1.2018.

 

hezký den

MUDr. Ivan Justan, PhD

Vánoční omlazení obličeje se slevou 30%

Tento pátek 2.12. proběhne slevová akce - Vánoční omlazení obličeje - na kterou dáváme slevu 30%. Do akce zahrnujeme všechny injekční výplně obličeje, takže např. kompletní ošetření s výplní tváří bude stát 10.500kč, čili se slevou 4500Kč. Těšíme se na Vás.

Akce na silikonové implantáty

Akce - zvětšení prsů pomoc silikonových implantátů

Během měsíce března platí speciální slevová cena na augmentaci prsů. Cena je stanovena na 53490Kč a zahrnuje vše. V ceně je předoperační vyšetření, narkoza, hospitalizace a jedna kompresivní podprsenka. Objednat se na konzultaci můžete přes kontaktní formulář nebo přímo na adrese info@justan.cz . Těšíme se na Vás. 

Akce 1+1

Dne 10.února 2016 proběhne na naší klinice akční den na odstranění znamínek. Akce se jmenuje 1+1 a znamená, že každé další znamínko je ZDARMA. Za odstranění 6 znamínek tedy můžete ušetřit 2250kč.

Slevová akce - únor 2016

Vážení klienti,

na naší klinice jsme pro vás opět přichystali skvělou slevovou akci na zákroky.

Cena vodní liposukce, tzv. Water Jet liposukce, je do konce února snížena o 5 000,- Kč, tedy z původních 30 000,- Kč nyní zaplatíte za tento zákrok 25 000,- Kč.

Rovněž zvětšení prsou vlastním tukem, jehož původní cena je 60 000,- Kč nyní nabízíme do konce února za 50 000,- Kč, ušetříte tedy 10 000,- Kč. Tato cena zahrnuje liposukci 1-2 oblastí.

Tyto ceny jsou již kompletní a zahrnují vše, co budete při zákroku i po něm potřebovat, včetně kompresivního elastického prádla a všech následných kontrol.

Neváhejte a rezervujte si svůj termín pomocí emailu: info@justan.cz. Budeme se s vámi těšit na shledanou na naší klinice.

Podzim bez vrásek - 30%

Připravili jsme pro Vás jedinečnou akci na začátek září. Jen 4.9. dostanete od nás 30% slevu na aplikaci botoxu nebo výplňových materiálů. To znamená, že ošetření celého obličeje botoxem bude stát místo 7000Kč jen 4900Kč a například zvětšení rtů místo 5000Kč jen 3500Kč. Neváhejte, je čas pro sebe něco udělat!

1 2
Sjednejte si konzultaci Zašlete nám dotaz