Jmenuji se MUDr. Ivan Justan, Ph.D. a jsem atestovaný plastický chirurg a chirurg ruky s licencí České lékařské komory. Nabízím kompletní spektrum operací z plastické a estetické chirurgie a rovněž z chirurgie ruky. Svoji kvalifikaci jsem získal na prestižní Klinice plastické a estetické chirurgie Berkova, Brno a na plastické a estetické klinice MedicomVIP v Praze. V současné době pracuji jako vedoucí lékař Oddělení plastické chirurgie v exkluzivní a moderní soukromé nemocnici v centru Brna - SurGal Clinic a provozuji vlastní kliniku plastické chirurgie, kde nabízíme téměř rodinné zázemí a přátelský přístup - Effect Clinic.

Mojí snahou je individuální přístup k požadavkům pacienta.  Přání je tou nejdůležitější hodnotou na počátku cesty ke splnění jeho touhy nebo snu, ať již v oboru plastické a estetické chirurgie, nebo v oboru chirurgie ruky. Navrhuji možné operační i neoperační řešení a srozumitelně vysvětlím pozitivní, ale i negativní stránky operace. Je jen na Vás, který doporučený postup si nakonec vyberete.

Svou kvalifikaci kontinuálně prohlubuji účastí na domácích i zahraničních kongresech plastické chirurgie a na sympoziích, kde prezentuji výsledky své vědecké a klinické praxe. Jsem autorem řady českých i zahraničních publikací. Za nejvýznamnější publikaci v oboru plastické chirurgie považuji odborný článek ve vědeckou komunitou respektovaném časopise Journal of Plastic, Reconstructive and Aesthetic Surgery, kde jsem jako první na světě prezentoval zcela nový estetický kožní steh, který je syntézou nejlepších vlastností různých plastických kožních stehů v současné době užívaných. Více najdete v sekci Publikace.

MUDr. Ivan Justan, PhD, atestovaný plastický chirurg BrnoMUDr. Ivan Justan, PhD, atestovaný plastický chirurg Brno
Sjednejte si konzultaci Zašlete nám dotaz