Baby botox

 

K vyhlazení vrásek se v oblasti estetické chirurgie a dermatologie využívá účinků látky zvané botulotoxin velmi úspěšně již více než 20 let. Jedná se o méně invazivní zákrok, než je klasická operace a funguje na principu pouhé injekční aplikace botulotoxinu do mimických vrásek obličeje. Pleť po zákroku působí mladším a hladším dojmem. (Efekt tohoto zákroku však není trvalý a postupem času vymizí.) Velkou výhodou aplikace je její časová nenáročnost a také to, že zákrok nezanechává v obličeji žádné jizvy a není nutno podstupovat celkovou či lokální anestezii. Tento zákrok se provádí pouze ambulantně a nepřináší žádná omezení. Další výhodou tohoto zákroku je téměř okamžitá účinnost, kdy nástup účinku botulotoxinu je možno sledovat již během pár dní po aplikaci a po 14 dnech je již efekt stabilizován a optimální.

Pro mladší klientky zhruba okolo 30 let s pletí bez hlubokých a velmi výrazných vrásek je vhodná metoda tzv. „baby botox“. Tato metoda využívá stejné látky, botulotoxinu, jako při klasické aplikaci, ale využívá pouze zhruba poloviční dávky této účinné látky. Vzhledem k menšímu objemu použité látky je tento zákrok také o 50% levnější než klasická aplikace, avšak všechny výhody tohoto zákroku zůstávají zachovány.

Pokud toužíte zbavit se drobných a méně výrazných vrásek obličeje, ale přejete si zcela zachovat mimický výraz Vaší tváře, pak je tato metoda určena právě pro Vás.

Sjednejte si konzultaci Zašlete nám dotaz